Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Szukaj Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj
Menu
Klubowicze
Galeria
Forum
Szukaj
Zaloguj
Użytkownik:
Hasło:
Zapamiętaj 
Zapomniałem hasła
Szukaj
Szukaj:
Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie

Szybka rejestracja
Użytkownik:
Hasło: Potwierdź Hasło:
E-mail:
Moje BMW:   
Imię:   

Wrażenia po zlocie BMW MANIA
Autor: Admin @ 9 Czerwiec 2010, 08:29
I już po zlocie zorganizowanym przez klub BMW MANIA, filmik wykonany przez KoNiKa oraz jego podsumowanie można zobaczyć poniżej.

"No i już po VII zlocie BMW-MANIA.
Była to moja pierwsza „mania” i mam nadzieje, że nie ostatnia, bo zabawa była naprawdę przednia. To, co od razu na wstępie mi się spodobało to wyśmienita organizacja, mówię tu o osobach, które wstrzymywały ruch żeby kluby mogły w nieprzerwanym peletonie wjechać na teren imprezy, później również się nie rozczarowałem, sprzedaż „biletów” szła szybko, a dodatkowo dostawało się pamiątkę w postaci smyczy i plan imprezy(bardzo przydatna rzecz, nie trzeba, co chwila pytać organizatorów, co, o której bd). Już na placu były kolejne osoby ustawiające samochody co powodowało, że parkowanie szło sprawnie co jest dużym wyczynem przy takiej ilości aut. Plus również za zaplecze gastronomiczne, bo zazwyczaj to można kupić tylko kiełbaski z grila, a tu już jakiś wybór był.
Mnie osobiście najbardziej spodobały się konkurencje sportowe, nie każdy ma „super bryke” żeby móc nią zdobywać nagrody, drużynowe przeciąganie liny czy rzut korbowodem pań, pozwalał każdemu bez wyjątku wziąć aktywny udział w imprezie, a jak szczęście dopisało, zwyciężyć w jakieś konkurencji. Dodatkowo urozmaicało to pobyt na zlocie, bo pomimo tego, że BMW to piękny samochód samochód i nie brakowało cacek do podziwiania to kilkugodzinne patrzenie na auta i na pokazy palenia gumy staje się nużące. Więc całościowo VII impreza BMW-MANII była naprawdę udana i godna polecenia, oby za rok było co najmniej tak samo dobrze ;)
Pozdrawiam, KoNiK"

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Ostatnie zdjęcia
e60 by Adamwsb
Wysłał: Marcin
10 Lipiec 2016, 20:23
Oceny: 10
Komentarze: 1
e46 Marcin
Wysłał: Marcin
11 Czerwiec 2013, 11:14
Oceny: 9,33
Komentarze: 2
e38 by kaliGT