Bmw Team Slask
Witamy na naszym forum.

Nasze BMW - [E34] E34 by Bartolo #CIeszyn

Bartolo1793 - 6 Wrzesień 2015, 19:49
Temat postu: [E34] E34 by Bartolo #CIeszyn
Witam. Nie dawno dołączyłem do grupy BMW TEAM ŚLĄSK i chciałbym wam pokazać moją E34 zakupioną w zeszłym roku we wrześniu z Wadowic :)

NR VIN: WBAHC11090BC71240

Wartość
Numer podwozia WBAHC11090BC71240
Kod typu HC11
Typ 525I (EUR)
Typoszereg E E34 ()
Seria 5
Rodzaj konstrukcji LIM
Układ kierowniczy LL
Drzwi 4
Silnik M20 / SWAP na M50B25
Pojemność skokowa 2.50
Moc 170
Napęd HECK
Skrzynia biegów MECH
Kolor delphin metallic (184)
Tapicerka (0411)
Data prod. 1989-08

z POwodu problemu rozkodowania wyposażenia wypisze co pamiętam ;/

Składanie Wyposażenie
Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)
S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu
S339A SHADOW LINE Shadow-Line
S401A SCHIEBE-HEBEDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny elektryczny
S415A SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE Roleta przeciwsłoneczna tylna
S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka
S498A KOPFSTUETZEN IM FOND Zagłówki w siedzeniu tylnym mechaniczne
S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa
L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria

Ogólnie to był golas bez szału..

Przez ten cały rok, co jest w moim posiadaniu, została doposażona w :
- Klimatyzacje
- Skórzaną tapicerkę wraz z boczkami z marszczoną skórą i drewnem
- Sportową kierownice typu M-technik 2
- Duże OBC wraz z Manetką
- Nawiew na pasażerów z tyłu w tunelu
- Czarną podsufitkę w raz z tylną półką i słupkami
- Całę oświetlenie wnętrza
- Centralny zamek wraz z domykaniem szyb i szyberdachu
- Tylne lampy BLACK HELLA
- Blende M5
- Progi M-pakietowe
I wiele wiele innych rzeczy których nie zdołałem zapamiętać

E34 stoi na ładnych felgach typu STYLING 14 8j ET20 i 9j ET 22

Dodaje kilka fotek:

Troche wnętrza:

Jedna fotka na okładkę :D

P.S Zderzak M-pakietowy i listwy czekają na lakiernika. Ogólnie to jestem w ciągłym modowaniu mojej E34 :D Myśle ze na przyszły rok bd taką jąką sobie wymarzyłem :)

Daro Siem-ce - 6 Wrzesień 2015, 20:00

Witamy na forum , autko w bardzo dobrej kondycji .... widziałem na żywo i jest bardzo ładne z zewnątrz jak i w środku :wink: . Powodzenia w dążeniu do celu i zapraszamy na Spoty / Zloty :bmw:
alan142 - 6 Wrzesień 2015, 23:41

Ladne e34 . Podsufitka oryginał czy oklejales .
Bartolo1793 - 7 Wrzesień 2015, 12:51

Podsufitkę oklejałem, jestem bardzo zadowolony z efektu, nie opada nic się nie dzieje :)

Do wglądu pare fotek moge wysłać, zdjecia troche kiepskiej jakości ale coś tam widać:

Cała ta podsufitka zrobiła mega klimat wnętrza jak na BMW przystało :D

AMI E46 - 10 Wrzesień 2015, 21:26

Witam sąsiada :bmw:
ładne E34, wpadło mi w oko pod Dino w Pogwizdowie, z zewnątrz wygląda nieźle.
Mam nadzieje ze zobaczymy się gdzieś na spocie w okolicy, no choćby tu;http://bts-bmw.pl/forum/viewtopic.php?t=18249 Zapraszamy!!

Bartolo1793 - 11 Wrzesień 2015, 13:22

Witam. Tak, czasem tam bywam u koleżanki :D Bd starał się obserwować, spotkania i pewnie sie na jakimś pojawię ;)
Bartolo1793 - 17 Wrzesień 2015, 16:32

Po krótkiej przerwie powraca znów, tak jak wspominałem wyżej, zderzaki i te sprawy :D

Po dłuższym na myślę zmieniłem drewno na Ciemne i wogóle idę bardziej w sportowy dizajn

gałka oczywiście będzie inna :)

Zderzak kupiony, w takim stanie i niestety bez zaślepki na oczko holownicze ;/

Po dłuższym czekaniu na przesyłkę z ASO, w końcu doczekałem się na zaślepke do M-paka :D

Tak juz razem z zaślepką, przed lakierowaniem

NO i w końcu efekt końcowy na samochodzie, myśle ze robi robote :D

Kaper - 18 Wrzesień 2015, 00:04

Ładna E34 podoba mi się. Dobrze działasz, będę obserwował galerię :bmw:

ps: trochę rażą w oczy te końcówki wydechu a w zasadzie nakładki na 2rurkę :neutral:

Bartolo1793 - 20 Wrzesień 2015, 17:49

Znów trochę was po spamuje :bmw: udało się dostać za fajne pieniążki fotele w czarnej skórze typu Sportsitze, Środek juz powoli wykończony na cacy, zostało jeszcze troche detali :)

Ewenement - 26 Wrzesień 2015, 19:19

Oho, jak poskładam mojego białasa to przejade się aż na Cieszyn popolować na twoją czarnule.
świetna jest, i robi robote

Bartolo1793 - 7 Październik 2015, 16:35

Póki jeszcze pogoda sprzyja, działamy ostro z LALĄ :D no i w końcu po wielkich, cieżkich próbach, nie przespanych nocach, udało się zamontować listwy M-technikowe na doły drzwi tak aby ładnie zgrywało sie z progiem M-pakietowym.

Do pełni szczęści brakuje przedniego zderzaka pod logiem M///, ale cóż w dzisiejszych czasach to biały kruk, lub jak to nie którzy nazywają Święty Gral.. Szukam intensywnie także, na nowy sezon napewno w padnie !! :D

whucrew - 11 Październik 2015, 20:57

Cześć !

Witam cię Bartku :bmw:

Auto miałem okazję widzieć i powiem szczerze ,że jedno z ciekawiej robionych e34 na forum! Bardzo mi się podoba i cieszę się ,że udało ci się założyć progi bo jest znacznie lepiej :bmw:

Podejście masz prawidłowe więc o projekt się nie martwie :wink:
A co do zderzaka na przód to znasz moje zdanie. Teraz jest super z tymi dokładkami i tak bym jednak zostawił..

Bartolo1793 - 28 Grudzień 2015, 16:25

Witajcie.. Długo mnie nie było, ale powracam znów do żywych, trochę się po zmieniało, ale to juz wy ocenicie :)

Związku z tym , że Zima coraz bliżej naszego kraju, postanowiłem zakupić zimowy setup.. Myślałem nad Alu lecz zakupiłem dedykowane Stalówki 15 calowe 6,5J ET20, ze względów praktyczniejszych miedzy innymi tańsze prostowanie :D Felgi kupiłem w opłakanym stanie, za tak zwaną flaszkę :) , leżały, marnowały się i wołały do mnie " Weź mnie " :D to posłuchałem i zabrałem

takie zaraz przed zakupem

było trzeba włożyć trochę serca i czasu... po ściągnięciu opon okazało się ze dwie są 6j a drugie dwie 6,5j...

a tutaj już z podkładem, oczywiście przed podkładem przeleciałem to środkiem antykorozyjnym, zobaczymy jak się bedzie sprawował

No i w końcu po lakierowaniu

A tak już na samochodzie :) Nie martw cię się Dekielki będą zrobione na czarno

Zapomniałem wspomnieć ze na felgach nowiutkie opony Hankook o wymiarze 195/65/15, Myślę ze na dwa sezony wystarczą :D

Miałem trochę czasu przy niedzieli, to postanowiłem zrobić kilka fotek wnętrza, bo zauważyłem ze trochę mało ich mam na forum a włożyłem do wnętrza trochę czasu i pieniędzy :) Nie jest to jeszcze to co ma być , ale powoli dążę do celu..

Przy okazji trochę zdjęć z zewnątrz, jak zauważycie dokładki już nie ma..

Kaper - 29 Grudzień 2015, 00:02

no - fajna jest :bmw: może jakaś sesja wspólna niebawem ? :razz:
Bartolo1793 - 29 Grudzień 2015, 17:45

Kaper napisał/a:
no - fajna jest :bmw: może jakaś sesja wspólna niebawem ? :razz:

Z miłą chęcią ale proponuje dopiero na wiosnę.. W lutym bedzię zderzak M-kowy, to będzie co konkurować z pakietem Aero ! :D póki co jestem troche za tobą ;/

Kaper - 29 Grudzień 2015, 21:32

Bartolo1793 napisał/a:
Z miłą chęcią ale proponuje dopiero na wiosnę.. W lutym bedzię zderzak M-kowy, to będzie co konkurować z pakietem Aero ! :D póki co jestem troche za tobą ;/

tutaj nie chodzi kto jest przed kim czy za kim :) mi też wiele jeszcze brakuje. Na wiosnę będzie kolejna sesja. Czekam aż spadnie trochę śniegu to się zbierze jeszcze kilka E34 i zrobi coś na śniegu :wink:

Bartolo1793 - 30 Grudzień 2015, 18:13

Kaper napisał/a:

tutaj nie chodzi kto jest przed kim czy za kim :) mi też wiele jeszcze brakuje. Na wiosnę będzie kolejna sesja. Czekam aż spadnie trochę śniegu to się zbierze jeszcze kilka E34 i zrobi coś na śniegu :wink:

Spoko, w takim razie daj znać co i jak, mam nadzieje że się zobaczymy i coś popstrykamy !

whucrew - 8 Styczeń 2016, 23:07

Za dokładką będę płakał :neutral: Zajmij się w końcu tym kominem :mad:
Bartolo1793 - 9 Styczeń 2016, 15:42

whucrew napisał/a:
Za dokładką będę płakał :neutral: Zajmij się w końcu tym kominem :mad:

Spokojnie, pod koniec lutego powinien być M-technik na przód, w tedy to nie tylko u ciebie pojawi się uśmiech na twarzy :D Co do komina, masz na myśli tłumik?? wiem, wiem nie wygląda on za ciekawie ale narazie mam ważniejsze rzeczy do zrobienia :)

Bartolo1793 - 15 Luty 2016, 22:58

Witajcie po dłuższej przerwie, każdy czekał na ten moment :D M-tech już na garażu !!! :D , nie jest on igła stan, trochę serca z mojej strony muszę włożyć, kupić parę pierdół i pomalować, ale to dopiero na Wiosnę, bo trochę mnie spłukało ... :(

whucrew - 15 Luty 2016, 23:11

Nic tylko pogratulować :bmw: Wiem jak to cieszy :br: :razz:
Bartolo1793 - 21 Luty 2016, 09:31

Kuba ! dostać coś z pod znaku M/// do E34 to bardzo trudny temat i kosztowny szczególnie przedni zderzak, z ciekawostek zderzak sciągany z UK :D i masz racje ciesze się jak dziecko, które dostało nowe klocki LEGO :D

Parę fotek z pracy przygotowawczych:

Bartolo1793 - 11 Marzec 2016, 21:29

Znów trochę podziałałem z BMW wpadły nowe heble na tył, z przodem narazie się w trzymałem, ponieważ okazało się że łożyska tez będą do wymiany i zrobię to już wszystko za jednym zamachem, również wpadły chrom ramki na nerki, bardzieł OEM wygląda !

whucrew - 13 Marzec 2016, 22:13

No i ślicznie! :br:
Bartolo1793 - 3 Maj 2016, 10:15

Witajcie... trochę rzeczy znów wpadło do E34 mianowicie zaślepki M-technika prosto z ASO :D Felgi M-system i powrót do lamp z pomarańczowym kierunkiem, jednym słowem mówiąc, mocne przygotowywania do Czerwca ! jakoś trzeba się pokazać ! :D

Tak na nowych kolach, minus taki że narazie na oponach zimowych, ale wpadną letniaki 225/45/17 tylko że dopiero koło Sierpnia :(

Kaper - 3 Maj 2016, 12:37

koło jak najbardziej pasujące do auta zwłaszcza jak dołożysz ten 'kołpaczek' - tylko szkoda, że wąskie :) no spiesz się bo jakaś sesja 5er będzie organizowana więc musisz być :)
Guli - 3 Maj 2016, 12:43

Genialny efekt :) pieknie się prezentuje na tym kole ! :m:
PRIMO - 3 Maj 2016, 18:40

msystemy :] zacnie !
Ciapek540 - 3 Maj 2016, 18:50

Podoba mi się :)
Bartolo1793 - 5 Maj 2016, 21:17

Super że wam się podoba, dążę aby E34 było w miare wygodne i wyglądało jak na 90 lata przystało :) Stenc-y, gleby, pasowania, walka z każdy progiem z walniającym itp to nie moja bajka, oczywiście teraz to jest koza bo opony troche balonowate, będą troszeczkę niższe i nic wiecej jesli chodzi o zawieche :) wpadnie do kompletu jeszcze przedni zderzak M-technikowy , Myslę ze na Zlot w Rybniku Wszystko bedzie do pracowanę, aczkolwiek nie obiecuje. Dziekówa jeszcze raz za miłe komentarze
Bartolo1793 - 3 Wrzesień 2016, 21:05

Witajcie Bardzo dawno mnie nie było, z powodowane to było brakiem czasu itp. E34 w końcu z kompletowane, została jeszcze kosmetyka i nowy lakier do pełni szczęścia, dodaje parę fotek, mam nadzieje że się będzie podobać.

whucrew - 5 Wrzesień 2016, 09:15

Robi się śliczne auto.. Gratulacje :bmw:
motonita - 18 Listopad 2016, 14:31

bartolo a jupiterki tylnich słupków masz na małe czy na duże wtyczki ?
Bartolo1793 - 1 Styczeń 2017, 13:49

motonita napisał/a:
bartolo a jupiterki tylnich słupków masz na małe czy na duże wtyczki ?

Witaj, dawno już to robiłem ale jak się nie mylę to na duże wtyczki tzn taka biała z 3 pinami była

Bartolo1793 - 20 Marzec 2017, 12:22

Witajcie , wpadły małe dwa prezenty spinki na fotele i nakrętki na wentle

Bartolo1793 - 26 Kwiecień 2017, 13:27

Witajcie! mały UP.. Nie zabijcie mnie, ale schowane było to pod listwą i jakoś nie raziło w oczy, ale w podświadomośći ciągle męczyło, że " trzeba to zrobić "

A teraz kołeczki już na miejscu tak jak miało być..

nowe Emblematy 82mm co prawda zamienniki... dostałem w rozliczeniu, nowa sztuka coś ponad 150zł kosztują, wiem że zamiennik nie będzie długo spełniać swojej funkcji.. ale dam mu szansę.. chodź by miało pół roku być super, bo stare na samochodzie już wołają o pomstę... :(

A Tutaj taka mała zapowiedz, spinki poszły w ruch :)

PRIMO - 26 Kwiecień 2017, 16:28

fajne stołki! :bmw:
samael16 - 28 Kwiecień 2017, 06:32

Z ciekawości te spinki to jakieś OEM wyposażenie? Występowały tylko w e34?
whucrew - 28 Kwiecień 2017, 23:59

samael16 napisał/a:
Z ciekawości te spinki to jakieś OEM wyposażenie? Występowały tylko w e34?

No właśnie? Kto wie?

Bartolo1793 - 30 Kwiecień 2017, 10:59

Spinki pochodzą z E30 M-technik

samael16 - 5 Maj 2017, 14:33

Nie wiem czemu ale nie mogę wysłać wiadomości.
Jak się montuje spinki normalnie wcisk?

PRIMO - 5 Maj 2017, 16:06

na wciski, i kołek ją rozpiera :)
Bartolo1793 - 23 Wrzesień 2017, 21:21

Część ! z Newsu to to że zostałem Tatą :D i teraz troszkę mniej czasu mam na E34 :( ale zawsze jakiś weekend da się podziałać. A więc zabrałem się za Tłumik, przepuszczał na złączach, trochę skorodowany i co najgorsze, ala nakładki na końcowy wyglądałem jak agro Tunning...

Postanowiłem sciągnąć zderzak i przy okazaji zrobić małą rewizje na odboje i pas Tylny i jestem pod wrażeniem, samochód ma już dobrze 27 lat a tu takie coś :D

A następnie zabrałem się za Tłumik

pozostałości z uchwytów...

następnie wszystko wyczyściłem z rdzy i wszelakich brudów i na nowo pomalowałem farbą do Tłumików

A tu mała niespodzianka , oczywiscie są to nakładki ale wygląda o wiele lepiej

Bartolo1793 - 24 Wrzesień 2017, 14:10

przyszła do mnie mała paczuszka z fantami z ASO

Zaślepka radia BMW REVERS RDS
Logo M-ki na zegary
Guma na pedał sprzęgła bo stara już nie domaga

GERMAN - 24 Wrzesień 2017, 19:13

Gratki za fajną budę :wink: dobre fanty :razz: kilka tygodni temu robiłem ten sam zabieg z przodu z tyłu nadkola i ta sama historia zero rudej aż miło popatrzeć to świadczy że ta seria to jedno z najlepszych samochodów jakie wyprodukowano staranność i przemyślana konstrukcja inżynierów BMW chwała im za to bo możemy cieszyć posiadaniem wspaniałych klasyków :br: :bmw:
Bartolo1793 - 3 Październik 2017, 18:52

Parę fantów założone na auto, jak widać niby pierdoły, ale odrazu lepiej się wsiada do auta :D

no i mała zapowiedz, czegoś ciekawego i bardzo rzadkiego, oczwiście są już w moim posiadaniu lecz czekają na wolny czas, żeby je założyć

Udało się w końcu założyć pasy, sami ocenicie, moim zdaniem, jest fest Mega efekt !! Jaram się jak dziecko, i każdy raz co wchodzę do garazu i widać czerwone pasy przez szybę, dochodzę do wniosku że były warte każdej kasy !!

i chyba na ten rok koniec z modzeniem, powoli zabiera się za sen zimowy i leci pod kołderke

Galasek - 4 Październik 2017, 07:23

Przeczytałem cały post i wygląda naprawdę co najmniej rewelacyjnie :)

Ja od jakiegoś czasu coraz częściej rozglądam się po E34 :) wg mnie naprawde piękna linia, piękne kanty ...naprawde auto prawdziwej gangsterki lat dziewiędziesiątych :D ... a co do Twojego egzemplarza to wygląda świetnie , widać że cały czas ją poprawiasz , detal po detalu i za chwile będzie wyglądać tak jakby wyszła z fabryki :D a to przy takich rocznikach aut naprawdę trudne zadanie :)

PRIMO - 5 Październik 2017, 15:43

zajebiście działasz !! tłumik reszta profi....
a pasy <3 cudo !!