Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Szukaj Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Grzanie siedzeń bmw e60
Autor Wiadomość
Daro E60 
Małopiszący

Moje BMW: BMW E60 530D
Imię: Dariusz
Wysłany: 24 Listopad 2017, 22:08   Grzanie siedzeń bmw e60

Witam panowie jestem tu nowy jako wiec na wstepie sie przywitam Siemano :) co do problemu z grzaniem siedzen to tak wczoraj wystapil mi probklem bez zadnego bledu problem ze sterowaniem elektrycznym siedzenia pasażera nie dzialalo ani do gory ani odchyl pochyl oparcia grzanie siedzenia dzialalo myslalem ze to problem z bezpiecnzikami przejrzałem wszystkie bezpiecnziki jak jeden i wszystkie sprawne poruszalem wtyczkami od siedzeniem i mysle ze tam tkwil problem bo siedzenie zaczelo dzialac i wszystko ok ale dzisiaj wsiadam do auta i widze ze nie dziala mi podgrzewanie siedzenia kierowcy a pasazera dziala gdzie szukac problemu wczoraj dzialalo bez problemu ma ktos schemat bezpiecznikow bo ja wyciagalem pokolei bez zadnej rozpiski jedne sa w bagazniku na prawej stronie a jedne pod schowkiem niewiem co jest grane generalnie dobija mnie problem elektryki w tym aucie jak wsiadam i nie wybije jakiegos bledu to uznaje za udany dzien hahaha
A wiec tak sterowanie i prawego i lewego fotela dziala grzanie kuciapki pasazera dziala tylko nie dziala grzanie mojego siedzenia nie pojawiaja mi sie w ogole zielone kreseczki nad klawiszem jest opcja ze jak wyciagalem bezpieczniki to cos sie popsuło i trzeba programowac na nowo???
No jeszcze mi błąd typu active stering falout sam się pojawia i sam znika haha czary nie No ja die domyślam ze problem tkwi w samej elektryce auto miało kiedyś drobny pożar widac to po podłodze i zastanawiam się czy jakiś kabel może będzie gdzieś bez izolacji i jak dostanie wilgoci to wybija różnorakie błędy musiał bym mieć jakiegoś konkretnego elektryka jest ktoś godny polecenia na Śląsku okolice mikolowa ktoś kto ma głowę na karku a nie ściągnie ze mnie ostatniej zlotowki
Dobra dziś jeszcze zauważyłem apropo grzania siedzeń ze nie jestem w stanie nic zrobić w ustawieniach na monitorze czy to bardziej grzanie na plecy czy nogi od kierowcy niemam możliwości ustawień s na pasażera normalnie jest regulacja

koledzy polecil by ktos kogos ze slaska co mogl by zerknac do mojej bawarki>?
Ostatnio zmieniony przez Ksawer 2 Grudzień 2017, 14:32, w całości zmieniany 6 razy  

Głodek 
Moderator
M52B28

Moje BMW: e36 touring 328
Imię: Grzegorz
Wysłany: 24 Listopad 2017, 23:31   

Kolego nie żebym się czepiał ,ale z grzeczności wypadało by się przywitać
http://bts-bmw.pl/forum/v...5c0b9679#243977

Nie piszemy posta pod postem ,jest coś takiego jak EDIT :wink:

Daro E60 
Małopiszący

Moje BMW: BMW E60 530D
Imię: Dariusz
Wysłany: 25 Listopad 2017, 08:04   

Glodek przywitałem się w pierwszym zdaniu

Marcin 
Site Admin

Moje BMW: Titansilber metallic
Zaproszone osoby: 12
Imię: takie jak nick
Wysłany: 17 Grudzień 2017, 19:57   

Daro E60, Glodkowi chodziło o przywitanie się dziale
PRZYWITAJ SIĘ - takie zasady forum ;)
Tyczy się to każdego nowego użytkownika;)

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiedz do tematu