Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Szukaj Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Od kiedy BMW?
Autor Wiadomość
mlodociany
[Usunięty]

Wysłany: 18 Lipiec 2007, 11:48   od kiedy BMW?

Mam propozycje, moze piszmy tutaj od kiedy zaczelismy interesowac sie, baa kochac bmwice.

To wiec ja zaczelem interesowac sie tymi slicznotkami od kiedy od sasiada 4 bemki staly pod blokiem i caly czas przy nich siedzial to podchodzilem popatrzec. Mialem 13 lat:D

Tomek 
Maniak forumowy

Moje BMW: jeździ... :)
Imię: Tomasz
Wysłany: 18 Lipiec 2007, 12:42   

Ja sie zakochalem od czasu spotkania obecnej 325iA na gieldzie ;) :D

adamwsb
[Usunięty]

Wysłany: 18 Lipiec 2007, 12:43   

ja od malego widzialem cos w BMW a to ze kiedys praktycznie tylko E30 mozna bylo zobaczyc to od razu sie zakochalem :D Do dzisiaj cos w tym jest :D

Cris
[Usunięty]

Wysłany: 18 Lipiec 2007, 13:41   

od malego podobaly mi sie E36 compakt... a tak ogolnie to od 18 urodzin wkrecilem sie w ta marke... nie zamienie jej na zadna inna (teraz wole e36 coupe albo sedan ) :): ):):)

KAROLA BMW
[Usunięty]

Wysłany: 18 Lipiec 2007, 17:51   

ja zaczelam interesowac sie BMW przez mojego bylego chlopaka(ma 318i E30,89' rocznik)zarazil mnie swoja pasja i tak mi zostalo :) :) :) :)

dave 
Maniak forumowy

Moje BMW: e46ci
Imię: Dawid
Wysłany: 18 Lipiec 2007, 20:52   

Ja w chyba siodmej klasie czyli cos kolo siedemnastu lat temu zakochalem sie w e30 i tak juz zostalo mam szajbe na pkt serii 3 w Mpower kazdej generacji i starej serii 6 ,a od kiedy zostalem posiadaczem BMW zaczely mnie krecic praktycznie wszystkie smigielka :)

franz3xxi 
Maniak forumowy
Bandit Maschine

Moje BMW: e39 540iA M62TU
Imię: Miłosz
Wysłany: 19 Lipiec 2007, 01:21   

mnie zarazil kuzyn z niemiec jakies 3 lata temu jak pierwszy raz przyjechal do polski E30 325i ktora byla po przerobkach :) :wink: ktora po

Kuki
Maniak forumowy

Moje BMW: e36 powrot do 1,6i:)
Imię: Łukasz
Wysłany: 19 Lipiec 2007, 08:53   

Mnie zaiteresowalo BMw jak przyjechal do mnie obecny kuzyn przyjechal do mnie e36 328i coupe jakies 4 lata temu :D :D

"zycie zaczyna sie i konczy na BMW"

Krzys 
Site Admin

Moje BMW: 328i cabrio
Imię: Sztefen
Wysłany: 19 Lipiec 2007, 10:21   

ja nei pamietam od kiedy mi sie podoba bo jak bylem maly to wujek zawsze przyjezdzal BMW z niemiec do polski. Jak chodzilem do technikum to zawsze przejezdzala taka coupe trasa jak szedlem ze szkoly i zawsze mi sie podobala. Ale prawdziwy pociag do tej marki poczulem w maju 2006 r kiedy zostalem wlascicielem jeszcze wtedy"golej" BMW e36 325i coupe ;)

zawias
[Usunięty]

Wysłany: 19 Lipiec 2007, 19:19   

ja bodajze 4 lata temu zaczolem smigac na spoty zloty itp. a moze od 8 lat ta marka zaczela przyciagac moj wzrok , dlatego nie zaczynalem od pierwszego auta jako Poloneza tylko sieglem wyzej i kupilem e36 i marki nie zmienie :twisted:

mlodociany
[Usunięty]

Wysłany: 20 Lipiec 2007, 09:03   

No fakt zawias, jak ja jezdze z kumplem BMWica to caly czas z bananem na ryju. Czym bylby ten swiat bez tej marki:D Tez planuje jako pierwsze kupic BMW ale potrzebowalbym stalej pracy bo u mnie na starych nie ma co liczyc, a jak sami wiecie jak kupie powiedzmy z silnikiem 2.0 to spore bedzie ubezpieczenie, a szczegolnie ze zniszki mi jeszcze nie beda leciec. Poczekamy zobaczymy moze zlapie okazje:)

Krzys 
Site Admin

Moje BMW: 328i cabrio
Imię: Sztefen
Wysłany: 20 Lipiec 2007, 10:53   

mlodociany napisał/a:
No fakt zawias, jak ja jezdze z kumplem BMWica to caly czas z bananem na ryju. Czym bylby ten swiat bez tej marki:D Tez planuje jako pierwsze kupic BMW ale potrzebowalbym stalej pracy bo u mnie na starych nie ma co liczyc, a jak sami wiecie jak kupie powiedzmy z silnikiem 2.0 to spore bedzie ubezpieczenie, a szczegolnie ze zniszki mi jeszcze nie beda leciec. Poczekamy zobaczymy moze zlapie okazje:)

kup jakis motorek i zarejestruj go na siebie. A znizki juz poleca :): )

adamwsb
[Usunięty]

Wysłany: 20 Lipiec 2007, 10:55   

juz nie... PZU zlikwidowala taka znizke juz jakies 2 lata temu. Moznabylo kiedys wlasnie kupic se motorek i placic roczne ok 80-50zl w zaleznosci juz od znizek ale zlikwidowali to bo za duzo ludzi tak robilo i mieli same straty. oczywiscie motorek oplacac mozna ale nie ida na to zadne znizki :(

mlodociany
[Usunięty]

Wysłany: 20 Lipiec 2007, 11:36   

Wyjdzie w praniu:D Bo dopiero teraz ide na 4 lata do technikum ekonomicznego. To o pracy moge na wakacje myslec.

franz3xxi 
Maniak forumowy
Bandit Maschine

Wysłany: 21 Lipiec 2007, 10:38   

hehehe ale mozna to zrobic jeszcze inaczej :P nie trzeba kupywac motorka :) wystarczy ze jest sie wspolwlascicielem auta to juz znizki leca :) :lol: :roll:

konserwa9
[Usunięty]

Wysłany: 23 Lipiec 2007, 12:17   Moja pierwsza

Ja podczas przekomarzania sie z kumplem on-bmw a ja Audi za i przeciw .Az pewnego dnia zobaczylem piekna BM-KE E 36 czerwona -przejechalem sie i tak przyjela sie w rodzinie ,ale byla walka kto ma nia je

adamwsb
[Usunięty]

Wysłany: 23 Lipiec 2007, 15:27   

hehehehehhe

franz3xxi 
Maniak forumowy
Bandit Maschine

Wysłany: 24 Lipiec 2007, 01:07   

kobiecie nie mozna dogodzic ;)

adamwsb
[Usunięty]

Wysłany: 24 Lipiec 2007, 08:56   

nie tylko kobiecie :P

konserwa9
[Usunięty]

Wysłany: 10 Sierpień 2007, 20:55   

I sprawa sie rypla po sprzedaniu E 36 walka w domu o grafik uzytkowania E39 (wytrzymalem tydzie

adamwsb
[Usunięty]

Wysłany: 10 Sierpień 2007, 21:58   

hahahahahahahhahahahahhhhh sory ale nie umialem sie powstrzymac

pp100
[Usunięty]

Wysłany: 5 Wrzesień 2007, 14:33   

ja zarazilem sie od mojego ojca mial co prawda nie samochod ale motor BMW 750 z 39r zajefajny stary boxer z bocznym wozkiem,pozniej od kad pamietam zawsze mi sie podobaly bawarki...tak mi juz zostalo :D

Iwett
[Usunięty]

Wysłany: 8 Wrzesień 2007, 19:18   

ja interesuje sie bmw od 6 lat i zarazilam sie tak ogolnie od mojego bylego ktory ma opsesje na punkcie bmw i teraz sama smigam moim iesikiem:)

KeMaS
[Usunięty]

Wysłany: 18 Wrzesień 2007, 18:59   

Siemanko! Mi BMki siedza od lepka w glowie no najbardziej Coupe a siodemki no i w ko

Ariel
[Usunięty]

Wysłany: 19 Wrzesień 2007, 23:15   

hmmm jak to bylo u mnie?? no wiec zawsze kolega mi nagadywal, ze pozade auto to BMW i Audi i jako maly lebek tego sie trzymalem, az do czasu gdy na forum STK poznalem Adama i zaczarowal mnie magia trzech liter BMW i tak mi zostalo. Moim marzeniem jest miec BMW E36 Coupe 2.8 i BMW E38 750i, nic wiecej juz bym nie chcial :) to na tyle

Odpowiedz do tematu