Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Szukaj Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrażenia po zlocie BMW MANIA
Autor Wiadomość
Admin 
Site Admin

Wysłany: 9 Czerwiec 2010, 09:29   Wrażenia po zlocie BMW MANIA

I już po zlocie zorganizowanym przez klub BMW MANIA, filmik wykonany przez KoNiKa oraz jego podsumowanie można zobaczyć poniżej.

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/DcOLw3pdT8k&hl=pl_PL&fs=1&rel=0&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/DcOLw3pdT8k&hl=pl_PL&fs=1&rel=0&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

"No i już po VII zlocie BMW-MANIA.
Była to moja pierwsza „mania” i mam nadzieje, że nie ostatnia, bo zabawa była naprawdę przednia. To, co od razu na wstępie mi się spodobało to wyśmienita organizacja, mówię tu o osobach, które wstrzymywały ruch żeby kluby mogły w nieprzerwanym peletonie wjechać na teren imprezy, później również się nie rozczarowałem, sprzedaż „biletów” szła szybko, a dodatkowo dostawało się pamiątkę w postaci smyczy i plan imprezy(bardzo przydatna rzecz, nie trzeba, co chwila pytać organizatorów, co, o której bd). Już na placu były kolejne osoby ustawiające samochody co powodowało, że parkowanie szło sprawnie co jest dużym wyczynem przy takiej ilości aut. Plus również za zaplecze gastronomiczne, bo zazwyczaj to można kupić tylko kiełbaski z grila, a tu już jakiś wybór był.
Mnie osobiście najbardziej spodobały się konkurencje sportowe, nie każdy ma „super bryke” żeby móc nią zdobywać nagrody, drużynowe przeciąganie liny czy rzut korbowodem pań, pozwalał każdemu bez wyjątku wziąć aktywny udział w imprezie, a jak szczęście dopisało, zwyciężyć w jakieś konkurencji. Dodatkowo urozmaicało to pobyt na zlocie, bo pomimo tego, że BMW to piękny samochód samochód i nie brakowało cacek do podziwiania to kilkugodzinne patrzenie na auta i na pokazy palenia gumy staje się nużące. Więc całościowo VII impreza BMW-MANII była naprawdę udana i godna polecenia, oby za rok było co najmniej tak samo dobrze ;)
Pozdrawiam, KoNiK"

Odpowiedz do tematu